Tankiny pro rok 2017

post-img

Léto klepe na dveře a vy uvažujete o nových plavkách? Vyzkoušejte tentokrát něco jiného než klasické bikiny nebo jednodílné plavky. Co byste řekla dvoudílným plavkám, které se skládají z kalhotek a vršku podobnému topu? Těmto plavkám, jež jsou kombinací klasických plavek a normálních bikin, se přezdívá tankiny a v posledních letech jsou velkým módním hitem. Rozhodně si nenechte ujít jedinečné tankiny z našeho výběru českých e-shopů, kde naleznete tyto plavky v mnoha stylech, barvách a potiscích. Zdůrazněte svou postavu v tankinách s přiléhavým tílkem nebo objevte kouzlo pohodlných tankin se širším a delším topem. Takové plavky dokonale zakryjí problematické partie kolem bříška a vy se budete cítit na pláži atraktivně i s pár kily navíc!

Vyberte si váš plavkový styl

S plavkami tankiny zažijete spoustu zábavy! Ať už dáváte přednost smyslným nebo klasickým modelům, můžete je kombinovat podle vaší nálady. Vyberte si bikiny a tankiny v lákavých barvách, jako je romantická růžová, sladká malinová nebo nepřehlédnutelná tyrkysová. Stejně nádherné jako jednobarevné plavky jsou i tankiny se vzory nebo potisky, které mají šmrnc! Pokud se cítíte lépe v diskrétnějších barvách, jsou tou správnou volbou tankiny v bílé nebo černé barvě. Objevte nejnovější trendy v plavkách a dalším plážovém oblečení v našem výběru a užijte si neobyčejný zážitek z nakupování!

Tankiny jsou stejně hravé jako ostatní prádlo a k dostání jsou ve variantách na ramínka, bez ramínek, se zavazováním za krk nebo s hlubokým výstřihem. V tankinách budete vždy vypadat žensky a elegantně a vaše postava bude naprosto úchvatná! Tyto plavky sluší opravdu každé ženě a čím dál více z nás si je nezapomíná přibalit do kufru na svou letní dovolenou. Až se v nich projdete po pláži, přitáhnete obdivné pohledy všech mužů a ženy se budou ptát, kde jste takové úžasné plavky sehnala? Na našich stránkách máte opravdu z čeho vybírat – co zakoupit pro letní sezónu tankiny v jasných barvách nebo módních vzorech?